Demtaş Lojistik'in size sunduğu servisler

Sektördeki güçlü ve lider kişiliğimiz ile müşterilerimize yüksek kaliteli ve memnuniyet verici servisler sağlamaktayız.
demtastir

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığın farkına Demtaş Lojistik ile varın.

Demtaş Lojistik’in kendi filosuyla gerçekleştirdiği parsiyel ve komple kara nakliye yüklemeleri ağırlıklı Avrupa ile Istanbul, Izmir ve Adana bölgelerinden yapılmaktadır. Her hafta ithalat ve ihracat araçlarımız karşılıklı olarak ağırlıklı Almanya, Benelüks ve Türkiye arasında hizmet vermektedir. Komple araç yükleri Avrupa’nın her tarafından filomuza ait araçlarla alınabilir.

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığın farkına Demtaş Lojistik ile varın.

Demtaş Lojistik, gelişmiş batı dünyasının temel taşıma modellerinden en önemlisi olan demiryolu taşımacılığı konusunda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Demiryolu taşımacılığı, güvenilir olması, insana bağımlılığın ve dolayısıyla hata riskinin asgariye indirilmiş olması, rekabetçi maliyetler oluşturulabilmesi, güzergah üzerindeki avantajları ve çevre dostu bir çözüm oluşturması itibarıyla son dönemlerde artarak ilgi gören bir taşıma modelidir.

demtastren
demtasgemi

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığın farkına Demtaş Lojistik ile varın.

Deniz taşımacılığı konusunda uluslararası hizmet veren Demtaş Lojistik, dünyanın her noktasında konteyner, tanker ve dökme gemi taşımacılığının yanısıra , gümrükleme, transit taşıma, iç dağıtım alanında hizmet verebilme imkanına sahiptir.

Demtaş Lojistik; hem komple hem de parsiyel konteyner servislerini hava,kara ve demiryollarıyla kombine ederek tüm dünyada kapıdan kapıya hizmet verebilmektedir.